50.yıl taksi 0538 396 11 11
    5/6/2020
50.yıl taksi 0538 396 11 11

50. Yıl Taksi

Konforlu yolculuk için Mersin 50. Yıl taksi şubesi hizmetinizde! Son derece güvenilir ve konforlu araçlarımız, profesyonel ve tecrübeli ekimizle sizlere daha iyi hizmet sunmak için buradayız. 50. Yıl semtinde bize ihtiyacınız olan her saat ve her gün istediğiniz taksi tarifesiyle yanınızdayız. Son dönemde yaşanan taksi ve taksici olaylarından sonra, en kaliteli hizmeti ayağınıza getirmek için elimizden geleni yaptık. Özellikle sadece taksi değil, özel bir hizmet alabilmeniz için tarife ve araç seçeneklerimizi de artırarak yenilikçi olmayı hedefledik. Vip araçlarımız, geniş ve özel araçlarımızın yanı sıra standart taksilerimizle de hem size hem de ailenize iyi hizmet vermeyi hedeflemiştik. Mersin içi ve Mersin dışı kullanabileceğiniz Taksi tarifelerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz. İyi kalitenin iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Vip Ve Özel Araçlarımız

İstediğiniz konfor ve kalitede hizmet sunduğumuz 50. Yıl taksi şubesi olarak tecrübeli ekibimizle istediğiniz standartta araçlarımızı tasarladık. Yakın gelecekte her yere kullanılan son dönem taksileri Mersin’de hizmetinize getirdik.

Vip araçlarımız da buluna üç adet televizyon ve wifi hizmeti yolculuklarınızın sıkıcı geçmemesi için düşünülmüştür. Sıcak ve soğuk içecek servisimizle sizlere uzun yolculuklarda konfor sağlıyoruz. Son model araçlarımız, hızlı ve temizdir. Bakımı her yıl yapılan kontrollü araçlarımız sayesinde güvenli yolculuk edebilirsiniz. Özel ve anlamlı günlerde kullanabileceğiniz vip ve özel araçlarımız standart araçlarımıza göre daha geniş ve kullanışlıdır. Günlük gazete hizmetimizin de bulunduğu özel ve vip araçlarımız, yeniliği ve iyi hizmetini sevenler için son derece güzel tarifelerimizden biri. Sizin ve ailenizin güvenle kullanabileceği vip ve özel araçlarımız 50. Yıl taksi şubelerimizde istediğiniz her an yanınızda.

Uzun yolculuklar için de kullanabileceğiniz özle araçlarımız şehir içi ve şehir dışı hizmetleri içinde kullanılabilmektedir. Kısa zamanda gitmek istediğiniz adrese ulaşabileceğiniz taksilerimiz, profesyonel şoförlerimiz sayesinde kısa yolları bilmekte ve trafik sıkışıklıkların da ara yolları kullanarak, sizi tam zamanında adrese teslim etmektedir.

Kredi Kartı Seçenekleri

Vip araçlarımız da bulunan kredi kartı seçeneklerimiz, uzun yolculuklarda ve ani durumlarda nakdi olmayan yolcularımız için uyguladığımız bir yöntemdir. Sizi ve sevdiklerinizi huzur içinde teslim edeceğimiz adreste de ödeme yapabileceğiniz gibi, kredi kartı ve nakit ödeyerek de taksilerimizi kullanabilirsiniz. Vip araçlarımız diğer standart taksilerimize göre daha kullanışlı olmakla birlikte, size ve ailenize güvenli yolculuk için ideal seçeneklerinizden olabilir.

50.yıl taksi olarak dönemin bütün teknolojisinden ve imkanlarından faydalanmanızı sağlamak istiyoruz. Bunun içi kredi kartı kullanabileceğiniz araçlarımız olduğu gibi, aynı zamanda uzun yolculuklar için internet kullanımı ve televizyon imkanı da sunuyoruz.

 

Spor Araçlarımız ve Taksi Hizmetlerimiz

Birçok tarifenin bulunduğu 50. Yıl taksi şubemiz, özel araçlar ve vip araçların yanında artık spor araçlarla da yolculuk etmenizi sağlıyor. Bu 5 yıldızlı hizmet yurt dışından ülkemize kadar uzanan inanılmaz imkanlarıyla artık sizin de hizmetiniz de. Son model araçlar ve hızlı internet imkanlarıyla gideceğiniz yere hızla ulaştıran Mersin taksi, acil durumlarda da yanınızda olmaya devam edecek. İstediğiniz konforlu ve güvenilir hizmetin adresi olan taksi duraklarımız, Mersin de istediğiniz bölgeye ulaşmanızı sağlayacak tecrübeye sahiptir.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla kullanabileceğiniz konforlu hizmetlerimiz için internet adresimizden ulaşım sağlayabilir, yenilikçi tarifelerimizden faydalanabilirsiniz. Kısa zamanda evinizin önünde olacak taksilerimizle, Mersin’in bir ucundan diğer ucuna, ilçelere hatta illere bile seyahat edebilirsiniz. Şimdiden sizlere iyi yolculuklar diler, kaliteli hizmetin adresin Mersin Taksiye uğramanızı dileriz.