Afetevler taksi 0538 396 11 11
    5/6/2020
Afetevler taksi 0538 396 11 11

Afetevler Taksi

Hızlı ulaşımın adresi afetevler taksi şubemiz, şimdi çok daha konforlu! İstediğiniz birçok hizmetten yararlanabileceğiniz taksilerimiz 2000’li yılların en modern araçlarına sahiptir. Aynı zamanda kısa vadede ulaşabileceğiniz adreslerinize birçok araç tarifesi imkanı sağlayan mersin taksi, vip araçlar, özel araçlar geniş ve standart araç tarifeleriyle size ve ailenize güvenilir hizmet sunabilmek için her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Kendinize ait aracınız yoksa ve gitmek istediğiniz yere kısa zamanda ulaşmak istiyorsanız, mersin taksi tarifelerimizden faydalana bilirsiniz. Son zamanlarda en çok memnun kalınan taksi şubelerinden biri olmanın gurunun yaşadığımız Mersin Taksi hizmetlerimiz, araç içi tasarımlarımız, son model araçlarımız ve profesyonel şoförlerimizle çok daha iyi bir yere gelmeyi hedeflemiş ve hedefine de ulaşmıştır.

Geniş Araçlarımız

İstediğiniz yere ulaştırmak bizim işimiz, kısa zamanda ve trafik kurallarına uyarak taksiciliğin adına leke getirmeden iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yolcularımızın can ve mal güvenliği önceliklerimiz arasındadır.

Geniş araçlarımızdan yararlanabileceğiniz Afetevleri taksi şubemiz, profesyonel ekibimizle hizmetinizde. İçerisinin ferah olduğu be uzun yolculuklar için kullanabileceğiniz tarifelerimizden biri olan geniş araçlarımız, wifi, sıcak soğuk içecek hizmetleriyle mersinine en modern ve kaliteli hizmetine sahiptir. Aynı zamanda ailenizi ve çocuklarınızı emanet edebileceğiniz taksilerimiz, kısa zamanda ulaşmak istediğiniz adrese teslimle bilinmektedir.

Geniş araçlarımızla şehir içi ya da şehir dışı ulaşıma açık olan şubemiz, 7/24 online bir şekilde hizmet vermektedir.

  • Soğuk sıcak içecek hizmeti
  • Wifi olanağı
  • Son model araçlar
  • Kısa zamanda güvenli ulaşım
  • Adresten alım, adrese teslim
  • Geniş ve ferah iç kapasite
  • Profesyonel şoför ekimiz.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Mersin taksi web adresimizden online olarak bize ulaşabileceğiniz gibi şube numaramıza da internet üzerinden ulaşmanız mümkün. Kısa zamanda adrese teslim ettiğimiz sizleri, güvenli yolculuk için afetevler taksi şubesinden, güzel bir güzergah çizerek alıyoruz. Hem maddi hem de manevi olarak yolcularımızı zarara uğratmamak için güvenliği öncelikli tutmaktayız.

Afetevler Taksi Tarifeleri

İstediğiniz araçla istediğiniz yere gidebileceğiniz afetevler taksi şubesi, özel günleriniz ve uzun yolculuklarınız için son model araçları hizmetinize açtı. Kısa zamanda konforlu bir yolculuğa sahip olacağınız taksilerimiz, geniş ve ferah iç yapıları sayesinde havaalanına ya da otobüs terminaline ulaşmak isteyenler için konforlu hale getirildi. Hem şehir içi hem de şehir dışı kullanabileceğiniz taksi tarifelerimiz, aracı olmayan yolcularımız için kendini rahat hissedebileceği donanıma sahip. Günlük gazete, online internet hizmeti, sıcak soğuk içecek servisi, wifi imkanı ve klima imkanlarıyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız.

Araç Ve Taksi Özelliklerimiz Neler?

Geniş araçlarımızla şehir dışına yolculuk edebileceğiniz gibi, özel günlerde özel araçlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

 Sıcak soğuk servis imkanımızla kalabalık ve uzun yolculuklar için özel ve geniş araçlarımız vardır. Aynı zamanda istediğiniz tarifeden yararlanabilir, kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz. Spor araçlarımızla havalı ve güzel bir yolculuk da sizi bekliyor. Son model araçlarımız ve profesyonel ekibimizle güvenli ve kaliteli yolculuğun tadını çıkartır. Artık taksi hizmeti değişiyor ve insanlar daha uygun fiyatlarda güvenle yolculuk etmek istiyor. Biz bunları göz önünde bulundurarak, standartlarımızı ona göre ayarladık. Kendinizi ve ailenizi güvenle teslim edebileceğiniz araçlarımız, kısa zamanda istediğiniz yerde olmanız için trafik kurallarına uyarak, ulaşım sağlayacaktır. Modern ve ferah iç tasarımlarıyla, birbirinden şık ve temiz taksilerimiz, sadece yolculuk değil, kaliteli hizmet almak isteyenlerin de zevkle seçeceği tarifelerimizdendir. Güvenli ve huzurlu yolculuklar içi mersin afetevleri taksi şubesini deneyin.