Akkent taksi 0538 396 11 11
    1/24/2021
Akkent taksi 0538 396 11 11

Akkent Taksi 0538 396 11 11

Kaliteli ve güvenli yolculukla Akket taksi olarak yanınızdayız. Son yıllarda yaşanan taksi ve taksicilerin güvensizliklerini göz önünde bulundurarak hem kadromuzu hem de çalışma stilimizi değiştirdik. Mersin taksi olarak, yolcularımıza iyi hizmet vermeyi hedefledik ve bu nedenle tarifelerimizi daha konforlu hale getirdik. 7/24 hizmetinizde olduğumuz taksilerimizle, istediğini yere anında götürüyoruz. Yolcularımızın memnuiyeti önceliğimizdir.

Ailenizle ve çocuklarınızla güvenli bir yolculuk için mersin taksiyi seçmeniz bizim gurur kaynağımız olacaktır. Vip araçlarımız, Özel araçlarımız, geniş ve standart araçlarımızla her türü araç ihtiyacınıza cevap vermeyi hedefledik. Araçlarımızda buluna konforlu tasarımlar yolcularımızın şehir iç ya da şehir dışı yolculuklarında rahat edebilmeleri için tasarlanmıştır. Hem ekonomik hem de güvenebileceğiniz şubelerimiz online ve telefonla ulaşabileceğiniz şubelerimizdir.

Taksi Hizmetlerimiz

Tecrübeli şoförlerimizle yolcularımızı nasıl rahat ettirebiliriz diye birçok standarttı genişlettik. Önce araçlarımızdan başladık ve onların hem son model araçlar olmasını hem de içindeki tasarımlarla yolcularımızın daha stressiz ve rahat yolculuk etmelerini sağlamayı hedefledik. Bunun için araçlarımızda wifi hizmetimiz ve sıcak soğuk içecek hizmetimiz bulunmaktadır. Kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz taksilerimiz, bir yolcunun neye ihtiyacı olursa ona göre tasarlanmıştır. Kaliteli ve güvenilir taksi hizmetti için akkent taksi şubelerimiz yanınızda olmaya devam ediyor. Vip araçlarımız, Özel araçlarımız ve daha fazlası için her zaman yenilenerek yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Şehir İçi Ve Şehir Dışı Taksi Hizmetimiz.

Mersin içi ve dışı yolculuk etmek isteyen müşterilerimize kaliteli ve konforlu bir yolculuk için ihtiyaçları olan bütün tarifelerimizi sunuyoruz. Akkent taksi Şubesi, anında ulaşabileceğiniz ve sizi istediğiniz yere trafik kurallarına ve can güvenliğinize dikkat ederek ulaştırabilecektir Güvenilir ve tecrübeli ekibimiz hem kısa yolları hem de trafik sıkışıklıklarından kurtulabileceğiniz ara yolları bilmektedir. Yılların tecrübesiyle hareket ederek, istediğiniz yere zamanında orada olabileceğiniz şekilde ulaştırabilen taksicilerimiz, ekonomik ve konforlu hizmetler için her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Özel araçlarımızla şehir dışı yolculuğu edebilirsiniz. Geniş ve tam teçhizatlı araçlarımız uzun yolculuklar için tasarlanmıştır. İçerisinde bulunan televizyon ve wifi hizmeti, yolculuğunuzun kısa ve rahat geçmesini hedeflemektedir. Hem sürekli online olabileceğiniz hem de soğuk ve sıcak içeceklerle tam konforlu yolculuk edebileceğiniz özel araçlarımız, mezuniyet, düğün ve buna benzer ihtiyaçlarınız için de hizmetinizde olmaya devam edecektir. Güvenilir ve konforlu yolculuğun adresi Akkent Taksi şubelerimize istediğiniz zaman ulaşabilir, acil durumlarda anında istediğiniz yerde olabilirsiniz.

Şehir içi hizmetlerimizle trafik ve kandırılma olaylarından kurtulun. Sizinle birlikte başımıza gelmesini istemediğimiz bütün olayların karşısındayız. Hem trafik hem de maddi anlamda kötü sonuçlanacak olaylardan uzak durmak önceliklerimiz arasındadır. Özellikle taksimetre gibi önemli hususlar için kurduğumuz Mersin Taksi sitemizden araçlarımızla nasıl tarifelerden ne kadara faydalana bileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kısa Zamanda İstediğiniz Konfor

İstediğiniz şehir içi ve şehir dışı yolculuğu yapabileceğiniz Akkent taksi şubelerimiz, Akkent’te yaşayan yolcularımız için gidecekleri her yere konforlu bir hizmet sunuyor. Yılların tecrübesiyle yenilikçi mersin taksi ekibi, şimdi istediğiniz adrese istediğiniz konforla teslim ediyor. Spor araçlarımızın ve standart araçlarımızın olduğu taksi şubemiz, araçla ilgili ne ihtiyacınız varsa ona çözüm getirmeyi hedefledi. Şimdi Mersin’in en önce gelen taksicilerinden biriyiz. Birçok yerde şubemiz olduğu gibi, iyi dostlar ve müşteriler edindik. Konforun e güvenin taksicileri olarak, ihtiyacınız olduğu anda kapınızdayız.

Kısa zamanda ulaştırma, konforlu araç içi tasarımları, şehir dışı ve şehir içi yolculuklar için bize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. 7/24 güvenilir taksi hizmeti içi Mersi taksi her zaman yanınızda.