Bahçelievler taksi 0538 396 11 11
    5/6/2020
Bahçelievler taksi 0538 396 11 11

Mersin Bahçelievler Taksi

Kalite istediğiniz adreste! Kalifiye hizmet için taksi ağımızı genişletiyor ve geliştiriyoruz. Standart taksilerden farklı olmayı hedeflerken, nasıl iyi hizmet suna biliriz, müşterilerimizin güvenli ve konforlu yolculukları için neler yapabiliriz? Bunlara çözüm aradık ve bulduk. Şimdi Mersin Bahçelievler taksi olarak, birçok anlamda taksi yolculuğunun, olması gereken hizmet standardına çıkardık. Konforlu, güvenilir ve güler yüzlü yolculuklar için şoförlerimizi, araçlarımızı ve hizmetlerimizi en ince ayrıntısına kadar düşünerek seçtik.

Diğer taksi firmalarının aksine, daha çok konfora ve güvenilirliğe önem vererek, yolcularımızın aileleriyle birlikte kendi araçlarıymış gibi rahat edebilecekleri özel taksi hizmetlerimizi kaliteli bir hale getirdik. Sizlerin ve ailelerinizin 7/24 ihtiyaç duyduğunda iç rahatlığıyla arayabileceği, konfordan ve güvenden ödün vermeyen taksi hizmetlerimizi sizlere sunduk

  • 7/24 Taksi Hizmeti
  • Vip Araçlar
  • Standart araçlar
  • Geniş araçlar
  • Özel araçlar

Öncelikle taksi araçlarımızın standartlarını yükselterek, Mersin Bahçelievler taksi hizmetinden yararlanmak isteyen herkese iyi ve konforlu hizmet sunmayı hedefledik. Mersin’in ve çevre ilçe- il yolculuğuna ihtiyaç duyan herkesin, tek adresi olmayı hedefliyoruz.

7/24 Taksi Hizmetimiz

Özel aracı olmayan ve acil taksiye ihtiyacı olan herkes için buradayız. Kendinizi istediğiniz adreste anında bulacağınız Mersin Bahçelievler taksi hizmetinden, günün her saati faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir araçlarımız, güvenilir şoförlerimizin hizmetindedir. Acil durumlarda, havaalanı ya da terminal gibi yetişilmesi gereken yerlere, istediğiniz konforda taksi araçlarımızı seçerek yetişebilirsiniz. Tek aramayla anında kapınızın önünde hazır olacak taksi araçlarımız, konfor ve yenilik için dizayn edilmiş araçlarımızdır. Standart taksilerimiz ya da vip konforlu araçlarımızdan Mersin Bahçelievler Taksi farkıyla yararlanabilirsiniz.

Vip Taksinin Kalitesiyle Tanışın

Yurt dışında kullanılmaya başlayan Vip araçların konforunu ve kalitesini öğrendiğimiz de Mersin’de yaşayan insanların da bu şehir yaşantısının stresinden uzaklaşmaları için neler yapabileceğimizi araştırdık. Mersin Bahçelievler taksi şubemizde buluna Vip araçların kaliteli yolculuklar için konforlu olmasını hedefledik. Uzun yolculuklar ve şehir içi yolculuklar için ideal olan vip araçlarımız içinde televizyon bulunan, yolcumuzun günlük stres ve yoğunluktan uzaklaşabileceği donanıma sahiptir. Öncelikle tıpkı bir özel araç konforunu yaşayacağınız Vip araçlarımız, sıcak ve soğuk içeceklerin olduğu, yolcularımızın ihtiyaç duyacağı birçok hizmetin içinde bulunduğu taksilerimizdendir. Aynı zamanda wifi hizmetinin de bulunduğu Vip araçlarımız, uzun yolculuklar için ideal seçimlerinizde biri olabilir.

Aynı zamanda kredi kartının da geçtiği Vip araçlarımız, genişliği ve hizmetleriyle yolcularımızın beğeniyle seçtiği araçlarımızdan biridir. Kaliteli yolculukların adresi olmayı hedeflediğimiz Mersin içi yolculuklarda vip araçlarımızın konforundan siz de faydalanabilirsiniz.

Özel Araçlarımızı Denediniz mi?

Mersin Taksi şubelerimiz de bulunan standart ve vip araçlarımızın yanı sıra, yolcularımızın ihtiyaç duyacağı diğer araç seçeneklerini de kaliteli bir şekilde hizmete açtık. Özel araçlarımızla düğün, otel, mezuniyet ve daha birçok etkinlik için iyi hizmet vermekteyiz.

Özel şehir dışı transfer araçlarımızdan biri olan Özel taksilerimiz, şehir dışında ihtiyaç duyacağınız yolculuklar için tasarlanmıştır. Kendinizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı konforla tanıştırmak için Mersin taksinin özel araçlarından faydalanabilirsiniz. Standart taksi ve vip taksinin yanı sıra uzun yolculuklar için tasarlamış özel araçlarımız, güvenilir yolculuklar için ideal seçeneklerimizdendir. Özel araç hizmetlerimizde bulunan, konforlu araç içi tasarımımız yolculuğunuzun nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız donanıma sahiptir. Geniş ve ferah iç yapısı, televizyon ve wifi hizmetinin yanı sıra sıcak ve soğuk içecek hizmetlerimiz de özel taksilerimiz de mevcuttur. Güvenli ve kaliteli yolculuğun adresi olan Mersin Bahçelievler taksi şubesi, size ve ailenize iyi hizmet verebilmek için 7/24 hizmetinizde.