Çeşmeli Taksi - 0538 396 11 11
    21.04.2022
Çeşmeli Taksi - 0538 396 11 11

Mersin ilimizin tüm noktalarına hizmet veren Çeşmeli Taksi durağı olarak tüm gün siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız. Haftanın her günü ve günün her saatinde farklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. Mersin’de yaşayan kıymetli misafirlerimizin yan sıra yerli ve yabancı turistlerimizi de diledikleri adreslere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.

Çeşmeli taksi Mersin ilinin tüm sokak ve caddelerini çok iyi bilen ve SRC belgesi bulunan deneyimli şoför kadrosu ile kaliteyi misafirlerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ile hizmet sunan durağımız araçlarımızı kullanan her misafirinin bu hisler ile aracımızdan ayrılmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Farklı Hizmet Anlayışı İle Çeşmeli Taksi

Mersin Çeşmeli Taksi durağı olarak Mersin’de bulunan diğer duraklardan farklı bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Ahlaklı taksicilik ilkemiz ile diğerleri arasından sıyrılmaktayız. Taksimize aldığımız misafirimiz binip adresi söyledikten sonra taksi metremizi açarız ve yolculuk sona erdiği an taksi metrede yazan tutarı yolcumuzda görerek ödemesini yapar. Ayrıca kısa veya uzun mesafe ayrımı yapmaksızın istediğiniz her adrese ulaşımınızı sağlamaktayız. Taksi durağımızda çalışan her ekip arkadaşımız sizi en kısa güzergâhları kullanarak yolculuğunuzu tamamlamanıza yardımcı olmaktadırlar. Mersin Çeşmeli taksi için oldukça önem arz etmektedir. İlimizin iyi tanınması ve tanıtılmasını da kendimize görev bilmekteyiz.

Memnuniyetiniz İçin Çeşmeli Taksi

Çeşmeli Taksi durağını aradığınızda kapınızın önüne kadar gelen rahat ve konforlu taksimiz ile oldukça güzel vakit geçirerek seyahatinizi sürdüreceksiniz. Bizim için siz değerli müşterilerimizin araçlarımızdan memnun olarak ayrılması son derece önem arz etmektedir. Eğer memnun ayrılırsanız yine bizim ile seyahat edeceğinizin bilincindeyiz. Geniş müşteri ağımıza sizi de eklemeyi isteriz.

Kimi zaman sınava yetişmeye çalışan bir genç olur misafirimiz, kimi zaman da hayata merhaba demek için sabırsızlanmış bir bebek… Aslında hayatınızın her anında sarı taksiler hep yanınızdan geçip gitmektedir. Bazen biz geçip giderken ‘Taksi’ sesi ile dururuz bazen de duraktan gelen anons ile hızla misafirimizi almak için harekete geçeriz. Bizim yaptığımız tek şey kamu hizmetini para karşılığı size sunmak değil aslında biz sizi memnun edip gitmek istediğiniz yerlere kısa sürede ulaştırmak için varız.