Erdemli Ayaş Taksi - 0538 396 11 11
    21.04.2022
Erdemli Ayaş Taksi - 0538 396 11 11

Erdemli  Ayaş semti tatilcilerin sürekli tercih ettiği bir yerdir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra Kız Kalesine yakın bir konumda  bulunmaktadır. Hem Mersin’de yaşayan kişiler hem de Mersin’e tatile gelen kişiler bu doğal güzellikleri görmek için bu bölgeye seyahat etmektedir. Erdemli Ayaş taksi ile bu güzellikleri görmek için yolculuk yapabilirsiniz.
 
Ayaş taksi durağımız sadece Ayaş için değil, o bölgede yer alan Erdemli ve Silifke bölgesine de hizmet vermektedir. Verdiğimiz taksicilik hizmetini en kaliteli şekilde vermekteyiz ve bu kaliteden asla ödün vermemekteyiz.
 

Taksi Şoförlerimiz

 
Ulaşmak istediğiniz yere kadar şoförlerimiz sizlere hizmet edecektir. Şoförlerimiz, gideceğiniz yerin yolunu bilen, güler yüzlü, aracına özen gösteren ve saygılı kişilerden oluşmaktadır.
Taksiyi kullanan şoförün gideceği yolu bilmesi oldukça önemlidir. Yolu bilmeyen şoför şehri gereksiz yere dolanmanıza sebebiyet verir. Bu durum hem zaman kaybı yaşamanıza neden olabileceği gibi hem de maddi açıdan size zarar verir.
 

Taksilerimizin Bakımı

 
Yolculuk yapacak kişiler bakımsız bir taksiye binmek istemez. Taksinin arıza vermemesi adına nasıl bakımı yapılıyorsa aynı şekilde oturulacak yerlerinde temizliği ve bakımı yapılmalıdır. 
Bilindiği üzere Ayaş bölgesine gidecek kişiler genel olarak tatilcilerdir. Tatilin şehre iner inmez başlaması tatilcinin beklediğidir. Kalacağı yere gidecek kişi ilk olarak Mersin Ayaş taksi ile iletişime geçer. Tatilin güzel başlama noktasında bizler araçlarımızın temizliğine önem verip, güzel şekilde kokmasına özen göstermekteyiz.
 

Taksi Modellerimiz

 
Bir taksi durağında var olan taksi modelleri müşterinin talebini karşılamalıdır. Bunun önemi dile getirilmese dahi bizim için atlanılacak bir konu değildir. Tek tip taksilerin oldukları duraklarda taksi çağrılması sonucunda giden araç bellidir. Taksiyi çağıran kişinin talebini karşılamayan bir noktada olabilir.
Taksi modellerinde oturma alanının genişliği ve bagaj genişliği oldukça önemlidir. Taksilerimizi çeşitli tutarak bizleri arayan kişilere ihtiyaçları doğrultusunda taksi yollamaktayız. Tatilcilerin sık tercih ettiği Ayaş bölgesine taksi çağrılıyor ise bagajların var olduğu düşünülerek bagajı geniş bir araç yollamaktayız. 
Bazen bizi arayan kişiler de bagajlarının çok olduğunu kendileri belirtebiliyor. Taksi modellerimiz tek tip olması halinde müşterinin ihtiyacı karşılanmaz. Bizler bu durumu en başından düşünerek ona göre araç modeli seçtik. Mersin Ayaş taksi ile rahat bir şekilde yolculuk yapacaksınız.
 

Durak Noktalarımız

 
Görüldüğü üzere durak noktalarımız merkezi yerlerde ve en çok yolculukların bulunduğu noktadadır. Mersin Ayaş taksi sadece duraklarının olduğu bölgelere değil, her noktaya hizmet vermektedir. 
Bizleri aradığınız zaman hangi durağımız size daha yakın ise o duraktan sizlere taksi yollamaktayız. Eğer Üniversiteye yakın bir yerdeyseniz ve siz Ayaş durağını aradıysanız size üniversite durağından taksi yollamaktayız. İlkelerimizde müşteriyi bekletme durumu söz konusu değildir. Zamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve buna göre hizmet vermekteyiz.
 

Neden Mersin Ayaş Taksi

 
Konforlu bir yolculuk için Mersin Ayaş taksi ilk tercih edilendir. Ayaş taksi sadece tatilciler tarafından değil oraya gidecek olan yerliler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. 
Bizler sizlere hizmet verirken özenli davranmaya dikkat ediyoruz. Sizi neyin memnun edeceğini düşünerek hareket etmekteyiz. Biz müşteri olsak ne beklerdik diye düşünerek sizlerle empati kuruyoruz. Sergilediğimiz hizmetin altında sizinle kurduğumuz empati bulunmaktadır. Mersin Ayaş taksi ile yolculuk yaparken bir aksilik yaşanması söz konusu değildir.