Erdemli Taksi - 0538 396 11 11
    30.01.2022
Erdemli Taksi - 0538 396 11 11

Mersin Erdemli Taksi 0538 396 11 11

Yılların tecrübesiyle çıktığımız bu yolculukta sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, yenilediğimiz taksi tarifelerimizle daha konforlu hizmet vermeyi hedefledik. Mersin Erdemli Taksi şubelerimizle, istediğiniz model ve konforda araçlar artık hizmetinizde. Sıcak soğuk içecek hizmetinden, gazete ve Tv hizmetine kadar 5 yıldızlı taksi konforu, çağırdığınız anda kapınızın önünde. Vip araçlarımızla Mersin’de fark yarattığımız hizmetimiz, birçok yolcumuzun memnun kaldığı hizmetlerimizden biri olmuştur. Aynı zamanda özel ünler ve şehir dışı seyahatler için kullanabileceğiniz özel araçlarımız geniş ve ferah iç tasarımıyla istediğiniz her an hizmetinizde. 7/24 hizmet veren taksi şubelerimiz, aradığınız ve çağırdığınız andan itibaren 5 dk sürmeden kapınızda olacaktır. Acil durumlar ve önemli yolculuklar için kullanabileceğimiz taksi tariflerimiz şunlardır.

  • Standart taksi
  • Vip Taksi
  • Özel Taksi
  • Geniş Taksi
  • Spor Taksi

Standart Taksi Tarifemiz

Yılların tecrübesi ve deneyimiyle hem şoförlük de hem de şehir içi trafik sıkışıklıklarında profesyonelleştik. Öncelikle şehrin bütün detaylarını bilen profesyonel ekimizle istediğiniz yere en hızlı ulaşabileceğiniz Erdemli taksi, kısa zamanda iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bizim için her yolcu önemli, her yol kolaylıkla gidebileceğimiz işlerimizden biridir. Kısa zamanda ve trafik kurallarına uyarak gidebileceğiniz taksilerimiz, standart taksi tarifesiyle 7/24 ulaşabileceğiniz taksilerimiz arasındadır. Son model araçlarımızdan oluşan şube taksilerimizin her yıl düzenli olarak kontrolleri yapılmakta, tehlikeli herhangi bir duruma imkan verilmemektedir. Konforlu ve güvenilir yolculuklarınızda seçebileceğiniz tarifelerden biri olan standart taksi tarifemiz, diğer taksilere oranla daha geniş ve konforlu hizmet vermektedir.

Vip Taksi Tarifelerimiz ve Hizmetlerimiz

Son dönemde yurt dışında kullanılan taksi içi tasarımlardan yola çıkarak, Mersin de verdiğimiz bu hizmet, Erdemli taksi duraklarımızda da bulunmaktadır. Çağırdığınız andan 5 dk sonra kapınızın önünde olacak vip taksilerimiz, diğer taksilere oranla daha konforludur. İçerisinde bulunan son model tv imkanı, sıcak ve soğuk içecek servisi aynı zamanda günlük gazetenin yanı sıra wifi hizmetimiz de bulunmaktadır. Kısa ve uzun yolculuklar için ideal olan vip taksi hizmetlerimiz, şehir içi ve şehir dışı transferler için ekonomik fiyat tarifelerimizle kapınızın önünde.

Sizin ve ailenizin güvenle yolculuk edebileceği vip taksi hizmetimiz için online olarak mersin taksi web sitesinden ulaşabilir ya da direkt bizi arayabilirsiniz. Son dönemin en iyi taksi hizmetlerini veren Erdemli taksi şubemize 7/24 ulaşabileceğiniz gibi tek tıkla kapınız da olabiliriz.

Özel Taksi Ve Hizmetlerimiz

Şehir dışına çıkmak isteyenler için tasarlanmış özel taksi hizmetimiz, Erdemli taksi şubelerimizde mevcuttur. İstediğiniz yere, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz özel taksilerimiz, iç tasarımları ve kullanım amaçlarıyla çok konforlu seçeneklerimizden biridir. Özel anlarınız da ya da şehir içi- şehir dışı yolculuklarınız da kullanabileceğiniz özel araçlarımız, hem konforlu hem de güvenilir araçlarımızdır. Tecrübeli şoförlerimizle, güvenli yolculuklar için kullanabileceğiniz özel araçlarımızın içi hem geniş hem de ihtiyacınız olacak birçok şeye göre tasarlanmıştır. Son model araçlarımızdan biri olan Özel taksilerimiz, wifi ve tv özellikleriyle sıkıcı uzun yolculukların kolaylaşmasını sağlamaktadır. Sıcak ve soğuk içecek hizmetimizin yanı sıra, geniş ve iç açıcı pencereleri seyahat sırasında istediğiniz gibi dışarıyı görmenizi de sağlayacaktır.

Aileniz ve arkadaşlarınızla konforlu ve güvenilir özel anlar için kullanabileceğiniz tarifelerimizden biri olan Özel taksi tarifemizle, mersin Taksinin konforlu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Mersin’in bütün bölgelerine, il belde ve ilçelerine yolculuk edebileceğiniz özel araçlarımız, vip araçlarımız ve geniş araçlarımız istediğiniz her an yanınızda. 7/24 hizmetinizde olan Erdemli taksi şubemiz, sizlerle iyi yolculuklar diler.

Erdemli ‘de Taksi Nereden Çağrılır?

Erdemli taksi, lüks araçları ile bölge halkımıza hizmet vermektedir. Taksiler ulaşmanız gereken adrese hızlı bir şekilde gitmenizi sağladığı için oldukça tercih edilmektedir. Keyifli bir yolculuğu konforlu bir şekilde yapmak isteyenler firmamızı 7/24 arayarak taksi talebinde bulunabilirler. Bazen hastane, havaalanı, tren garı, otogar gibi ulaşım sağlamanız gereken acil durumlarda taksi ihtiyacınız gündeme gelebileceği gibi; bazen de toplu taşıma araçlarına binmek istemediğinizde taksileri tercih etmektesiniz.

Erdemli taksi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yolculuklarda bizim için ilk önemli unsur güvenli yolculuktur. Bunun için bütün güvenlik önlemleri taksilerimizde alınmıştır. Kasko, sigorta ve bakımı yapılmış olan son model araçlarımız siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Müşterilerimiz klimalı araçlarla yolculuk ederek konforlu bir hizmetten faydalanmış olmaktadır. Taksi durağımızda birçok aracımız bulunmaktadır. Bizi aradığınızda hemen bulunduğunuz adrese gelerek sizi bekletmeyiz.

 

Mersin Erdemli Taksi Hizmetinizde

Mersin Erdemli taksi olarak araç temizliğine ve hijyenine de dikkat etmekteyiz. Günlük temizlikleri yapılan araçlarımızda gönül rahatlığı ile yolculuk edebilirsiniz. Şoförlerimiz deneyimli ve trafik kurallarına uyarak hareket etmektedir. Müşterilerimizi tedirgin edici davranışlarda bulunmazlar. Nazik, güler yüzlü bir hizmetle müşterilerimize yaklaşım gösterirler. Zamanında ve hızlı ulaşım sağlamak isteyen kişiler güvenli ve konforlu yolculuk yapmak için lüks araçlarımızdan her zaman faydalanabilirler.

Erdemli taksi, taksimetre ücretini Ulaşım Koordinasyon Merkezi tarifesine uyarak belirlemektedir. Bireysel taksi kullanıcıları haricinde kurumsal kullanıcılara da hizmet vermekteyiz. İndirimli ve avantajlı olarak iş yeri sahipleri bizden fiyat tarifesi de alabilirler. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen kişiler için de aracımızda post makinesi bulunmaktadır. Mersin Erdemli taksi her konudaki avantajları sizlere sunarak devamlı yanınızdadır.

 

Geniş Lokasyon İmkanı İle Erdemli Taksi

Erdemli taksi geniş bir lokasyon ağına sahiptir. Erdemli’ de taksi firması olarak bilinmekteyiz. Mersin, çevre il ve ilçeler olmak üzere birçok bölgeye ulaşım sağlamaktayız. Kendi aracınızı kullanmak istemediğiniz durumlarda ya da aracınız yoksa konforlu bir yolculuğu hızlı bir şekilde yapmak istediğinizde bizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli bir şekilde yolculuk yaparak istediğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz.