Güneykent taksi 0538 396 11 11
    5/6/2020
Güneykent taksi 0538 396 11 11

Mersin Güneykent Taksi

Mersin’de güvenilir taksinin doğru adresi Mersin Güneykent Taksidir. Size yol arkadaşlığı edecek, aynı zamanda güzel ve güvenilir bir hizmet verebilecek taksimiz yıllardır bu ilkeyle yolcu alıp götürmektedir. 7/24 sınırsız bir hizmet veren taksimiz konforun ve kalitenin buluştuğu güvenilir bir hizmet için çalışmaktadır. Taksi ağımız geniş bir alanı kapsayarak, müşterilerimizi daima gitmek istediği yere götürmekte ve mağdur etmemektedir. Tek bir telefonla yanınızda olacağımızı temin edebiliriz. Geniş lokasyon bilgisiyle çalışanlarımız, tüm şehri ayrıntısına kadar bilmektedir. 7/24 verdiği hizmetle kesintisiz ulaşım imkanını en uygun fiyatla karşılamanızı sağlayarak sizi istediğiniz yere kadar bırakır.

Havaalanı Transferi

Güneykent Taksi sadece şehir içerisine değil Mersin- Adana arasında da seyahat imkanı sağlamaktadır. Mersin’den sizi alarak Adana Havalimanı’na kadar götürebilir. Uçağınızı kaçırma tehlikeniz varsa hemen arayıp sizi havalimanına yetiştirmemizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Takside Konfor

Güneykent Taksi verdiği kaliteli hizmet sayesinde kullanıcıların kalbini kazanmayı başararak Mersin’in en çok tercih edilen taksilerinden olmayı başardı. Arabada sağladığı konforla müşterileri güvenirlik ve rahatlıkla buluşturdu. Araçlarda bulunan Wi-fi, gazete, Tv, sıcak ve soğuk içecek servisleriyle yolculuğunuzu taçlandıracak bir hizmet sağlıyoruz. Taksilerde arayıp bulamadığınız tüm nitelikleri bünyesinde barındıran taksimiz daima kaliteyi ve güveni kazanmak için yolculuk eder. Verdiği servis ve yolculuğun memnuniyetini taşıyan yolcularımız tarafından tercih edilmek bizim için gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bu mutluluğu kazanabilmek için verdiğimiz emek, hizmetimizle ortadadır.

Tarifeler

İnternet sitemiz üzerinden gideceğiniz yerin ne kadar tutacağını öğrenme hizmetini de sunmaktayız. Taksimizde dört çeşit araba modelimiz bulunmaktadır. Standart model, Vip Araçlar, Spor Araçlar ve Özel Araçlar bu araba modelleridir. Bu araçların tarifesi birbirinden farklıdır. Seçtiğiniz arabaya göre tarifeniz değişmektedir. İlk olarak hangi arabayla hizmet almak istediğinizi seçin. Daha sonra nerede olduğunuzu seçerek bulunduğunuz yeri belirtin. Sonra gideceğiniz yeri seçin. Telefon numaranız ve gün, saat, zaman da istenmektedir. Bu bilgileri doldurarak taksinizin ne kadar yazacağınızı öğrenebilir, buna göre araca binebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kafanızdaki rakama uygun bir yolculuk yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Taksimizin genel fiyatlandırması gayet makul ve müşteriyi mağdur etmeyecek biçimde ayarlanmıştır. Taksimizde uyguladığımız tarife sistemi daima yolcudan yanadır. Yolcunun memnuniyeti ve güvenini kazanmak bizim için hep en ön plandaki konu olmuştur. Bu nedenle fiyatlarımız da gayet makuldür. Araçlarımızdaki bir diğer güzel özellik de kredi kartıyla ödeme seçeneğidir. Çoğu takside bulunmayan bu uygulama nakit para taşımayan insanları mağdur eden bir durumdur. Güneykent Takside kredi kartıyla ödeme seçeneğiyle ulaşacağınız yere ödemenizi kart üzerinden yapma seçeneği de bulabilirsiniz.

7/24 Online Taksi

Mersin Güneykent Taksi 7/24 hizmet vererek hiçbir müşterisini mağdur etmemeye çalışmaktadır. Verdiği bu hizmet karşılığında müşterinin memnuniyetini kazanarak kendisini sürekli geliştiren bir hizmet aşkıyla çalışmaktadır. Online olma özelliği de diğer bir güzel özelliğidir. Bu özelliğiyle müşterinin hem gideceği yerin tarifesini öğrenmesini hem de online bir platformdan da taksi çağırabilmesini sağlayan bir uygulamadır. Direk arayıp çağırmanız da mümkün. Her saat ulaşabileceğiniz bir çalışma saatiyle taksilerimiz hizmetinizdedir. Dilerseniz direk arayabilir, dilerseniz whatsapp üzerinden konumunuzu atarak da ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanın birçok yolu mevcut. Ayrıca arayarak da gideceğiniz yerin ne kadar tutacağını öğrenme şansınız var. Deneyimli kadromuzla her saat dilediğiniz yere gitme hizmetini sağlayabilirsiniz. Arabaların genişliği, wi-fi hizmeti, Vip araçlar, havaalanı transferi gibi özelliklerimizden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Mersin’in en konforlu ve kaliteli taksilerinden biri olmanın gururu ve güveniyle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.