Mersin  taksi 0538 396 11 11
    5/6/2020
Mersin taksi 0538 396 11 11

Mersin Taksi

Mersin’in en tecrübeli ve en son model araçlarını bulunduran taksi duraklarından birini arıyorsanız, bu alanda hizmet vermekte olan durağımızla iletişime geçebilirsiniz. Mersin taksi hizmetimizde tecrübeli şoförlerimiz, güvenilir ve bakımlı araçlarımızla sizi gönül rahatlığıyla adresinizden alır, gideceğiniz noktaya götürürüz. Lokasyon bilgimiz, araçlarımızın geniş kapasitesi ve saygılı personellerimizle müşterilerimizin memnuniyeti birinci plandadır.

Geniş Araç Kapasitesi

Mersin içinde ve ilçelerinde Mersin taksi ihtiyacınız olduğu andan itibaren bizimle iletişim kurabilirsiniz. Geniş araç kapasitemiz sayesinde bavul gibi ağır eşyalarınızın taşınmasına yardımcı olacak durağımız, müşterilerimizi lokasyon bilgileri sayesinde istedikleri yere ulaştıracaktır. Özellikle mersin içi yolculuklarda, rahat ve konforlu araç imkanlarımızla birçok kişiyi gideceği yere ulaştırır, rahat bir yolculuk imkanı sağlarız.

7/ 24 Mersin Taksi

Genellikle otogar yolculuklarında otobüs ve dolmuş problemleri yaşanmaktadır. 7/24 çalışmakta olan taksi durağımız, sizi otogara güvenli bir şekilde yetiştirir ya da otogardan istediğiniz zaman diliminde alabilir. 7/ 24 özel araç imkanı sunan taksilerimiz, konforlu ve uzun yolculuklarda rahat edebilmek için tasarlanmıştır.

Mersin  taksi durağımızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren mesafeye bağlı olarak en kısa zamanda sizi adresinizden alır ve gideceğiniz adrese teslim eder. Tecrübeli ve profesyonel şoförlerimiz araç bakımı başta olmak üzere, güvenli bir yolculuk için yapılması gereken bütün prosedürü uygular, müşterilerimizin can ve mal güvenliğine zarar gelmeyecek şekilde trafik kurallarına uymaya özen gösterir.

Havaalanı Taksi Hizmetimiz

Mersin’in birçok yerine hizmet götüren Mersin taksi durağımız, aynı zamanda havaalanı ve şehirlerarası taksicilik imkanları da sunmaktadır. Ailenizi ve kendinizi güvende hissedebileceğiniz profesyonel ve tecrübeli şoförlerimiz sayesinde uzun ve kısa mesafelerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havaalanı taksi hizmetimizle sizleri ineceğiniz ya da bineceğiniz saatlerde alır gideceğiniz adrese kısa ve güvenli bir şekilde götürürüz. Taksi durağımızı tercih ettiğiniz andan itibaren, can ve mal güvenliğiniz bizim sorumluluğumuzdadır. Bu nedenle her zaman araç muayenesini yapar, güvenli araçlarla güvenli yolculuk sağlarız. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren taksimiz adresinizde olmak için yolculuğa başlayacaktır.

Aylık Sabit Taksicilik Hizmetimiz

Mersin  taksi olarak, aylık sabit taksi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Düzenli olarak yurt dışı ya da yurt içi yolculuklar yapıyorsanız, size uygun tarifelerimizden yararlanarak her defasına taksi aramakla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Durağımızla iletişime geçtikten sonra gidilecek ve dönülecek tarihleri bizimle paylaşırsanız, kısa zamanda durağımız size geri dönüş yapacaktır. Bütün ayarlamalar yapıldıktan sonra aylık sabit taksi imkanından yararlanabileceğiniz bir taksiniz olacaktır.

Aylık taksi hizmetimiz sayesinde uzun mesafeli ya da hastane gibi durumlarda size ayrılmış bir taksimiz olacak ve size acil durumlarda dahil olmak üzere destek olmaya devam edecektir. Sabit taksi imkanımızdan yararlanmak için durağımızla iletişime geçerek, düzenli taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası Taksi Hizmetimiz

Mersin taksi hizmetimizin yanı sıra aynı zamanda Mersin içi ve Mersin dışı da hizmet vermekte olan durağımız, uzun yolculuklar için müşterilerimize konforlu araçlar ayarlamaktadır. Vip araç imkanlarımız sayesinde şehirlerarası yolculuklarda konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Güvenilir şoför kadromuz ve bakımlı araçlarımız sayesinde gün her saati araç ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya hazırız. Şehirlerarası taksi hizmetimizde hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir hizmet vermekte olan durağımız, tanımadığı ya da güvenilir olmayan kişi ya da kişileri çalıştırmamaktır. Kısa yolculuklarda dahil olmak üzere ailenizi ve kendinizi emanet edebileceğiniz şoförlerimiz bütün çalışma disiplinine sahiptir.

Özellikle güvenilir ve bakımlı araçlar için mümkün olduğunca özen gösteren durağımız, güvenilir bulmadığı araç ve şoförlerle yollarını ayırmaktadır. Herhangi bir şikayetiniz olduğu takdirde sizin beyanınız dikkate alınarak, gereği ne ise o yapılacaktır. Şehir içi, şehir dışı ve otogar yolculuklarınızda bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren taksilerimiz sizin için çalışmaya başlayacak şekilde kontrol edilecek ve yolculuğa bu şekilde gönderilecektir.

% 100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Taksicilik

Mersin taksi durağı olarak müşterilerimizin memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Araç ve şoför seçimlerimizi müşterilerimizin huzurunu ve rahatını bozmayacak şekilde seçer, bu alanda tecrübeli ve saygılı personellerin olmasına dikkat ederiz. Yolculuklarınızda gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir, uzun mesafe ve kısa mesafelerde bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Taksilerimiz can ve mal güvenlinizi sağlayacak şekilde kontrol edilir, geniş kapasiteli vip araç imkanlarımızla ağır eşyalarınızın taşınması daha imkanlı bir hale gelir. Şoförlerimizin lokasyon bilgisi ve tecrübesi ışığında rahat ve huzurlu bir yolculuk imkanı tanınarak, kendinizi ve ailenizi gönül rahatlığı içinde Mersin taksi durağımıza emanet edebilirsiniz.