Mersin Erdemli Taksi
    1/24/2021
Mersin Erdemli Taksi

Mersin Erdemli Taksi 0538 396 11 11

Yılların tecrübesiyle çıktığımız bu yolculukta sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, yenilediğimiz taksi tarifelerimizle daha konforlu hizmet vermeyi hedefledik. Mersin Erdemli Taksi şubelerimizle, istediğiniz model ve konforda araçlar artık hizmetinizde. Sıcak soğuk içecek hizmetinden, gazete ve Tv hizmetine kadar 5 yıldızlı taksi konforu, çağırdığınız anda kapınızın önünde. Vip araçlarımızla Mersin’de fark yarattığımız hizmetimiz, birçok yolcumuzun memnun kaldığı hizmetlerimizden biri olmuştur. Aynı zamanda özel ünler ve şehir dışı seyahatler için kullanabileceğiniz özel araçlarımız geniş ve ferah iç tasarımıyla istediğiniz her an hizmetinizde. 7/24 hizmet veren taksi şubelerimiz, aradığınız ve çağırdığınız andan itibaren 5 dk sürmeden kapınızda olacaktır. Acil durumlar ve önemli yolculuklar için kullanabileceğimiz taksi tariflerimiz şunlardır.

  • Standart taksi
  • Vip Taksi
  • Özel Taksi
  • Geniş Taksi
  • Spor Taksi

Standart Taksi Tarifemiz

Yılların tecrübesi ve deneyimiyle hem şoförlük de hem de şehir içi trafik sıkışıklıklarında profesyonelleştik. Öncelikle şehrin bütün detaylarını bilen profesyonel ekimizle istediğiniz yere en hızlı ulaşabileceğiniz Erdemli taksi, kısa zamanda iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bizim için her yolcu önemli, her yol kolaylıkla gidebileceğimiz işlerimizden biridir. Kısa zamanda ve trafik kurallarına uyarak gidebileceğiniz taksilerimiz, standart taksi tarifesiyle 7/24 ulaşabileceğiniz taksilerimiz arasındadır. Son model araçlarımızdan oluşan şube taksilerimizin her yıl düzenli olarak kontrolleri yapılmakta, tehlikeli herhangi bir duruma imkan verilmemektedir. Konforlu ve güvenilir yolculuklarınızda seçebileceğiniz tarifelerden biri olan standart taksi tarifemiz, diğer taksilere oranla daha geniş ve konforlu hizmet vermektedir.

Vip Taksi Tarifelerimiz ve Hizmetlerimiz

Son dönemde yurt dışında kullanılan taksi içi tasarımlardan yola çıkarak, Mersin de verdiğimiz bu hizmet, Erdemli taksi duraklarımızda da bulunmaktadır. Çağırdığınız andan 5 dk sonra kapınızın önünde olacak vip taksilerimiz, diğer taksilere oranla daha konforludur. İçerisinde bulunan son model tv imkanı, sıcak ve soğuk içecek servisi aynı zamanda günlük gazetenin yanı sıra wifi hizmetimiz de bulunmaktadır. Kısa ve uzun yolculuklar için ideal olan vip taksi hizmetlerimiz, şehir içi ve şehir dışı transferler için ekonomik fiyat tarifelerimizle kapınızın önünde.

Sizin ve ailenizin güvenle yolculuk edebileceği vip taksi hizmetimiz için online olarak mersin taksi web sitesinden ulaşabilir ya da direkt bizi arayabilirsiniz. Son dönemin en iyi taksi hizmetlerini veren Erdemli taksi şubemize 7/24 ulaşabileceğiniz gibi tek tıkla kapınız da olabiliriz.

Özel Taksi Ve Hizmetlerimiz

Şehir dışına çıkmak isteyenler için tasarlanmış özel taksi hizmetimiz, Erdemli taksi şubelerimizde mevcuttur. İstediğiniz yere, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz özel taksilerimiz, iç tasarımları ve kullanım amaçlarıyla çok konforlu seçeneklerimizden biridir. Özel anlarınız da ya da şehir içi- şehir dışı yolculuklarınız da kullanabileceğiniz özel araçlarımız, hem konforlu hem de güvenilir araçlarımızdır. Tecrübeli şoförlerimizle, güvenli yolculuklar için kullanabileceğiniz özel araçlarımızın içi hem geniş hem de ihtiyacınız olacak birçok şeye göre tasarlanmıştır. Son model araçlarımızdan biri olan Özel taksilerimiz, wifi ve tv özellikleriyle sıkıcı uzun yolculukların kolaylaşmasını sağlamaktadır. Sıcak ve soğuk içecek hizmetimizin yanı sıra, geniş ve iç açıcı pencereleri seyahat sırasında istediğiniz gibi dışarıyı görmenizi de sağlayacaktır.

Aileniz ve arkadaşlarınızla konforlu ve güvenilir özel anlar için kullanabileceğiniz tarifelerimizden biri olan Özel taksi tarifemizle, mersin Taksinin konforlu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Mersin’in bütün bölgelerine, il belde ve ilçelerine yolculuk edebileceğiniz özel araçlarımız, vip araçlarımız ve geniş araçlarımız istediğiniz her an yanınızda. 7/24 hizmetinizde olan Erdemli taksi şubemiz, sizlerle iyi yolculuklar diler.