Mersin Mezitli Taksi
  1/24/2021
Mersin Mezitli Taksi

Mersin Mezitli Taksi

Hızlı, güvenli ve konforlu bir ulaşım aracı olarak taksi her zaman, çoğu insanın tercih ettiği bir yöntemdir. Mersin ve çevresine gerek ziyaret için gerekse iş amaçlı gelen birçok kişi Mersin Mezitli taksi 0538 396 11 11hizmetlerini tercih edebilir. Şehir içinde ve şehir dışına yapılacak yolculuklarınızda uygun fiyatlarıyla firmamızın taksi hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Kısa Mesafe için Taksi Hizmeti Var mı?

Daha önceleri, taksiciler ne olursa olsun kısa mesafe olduğu zaman yolcu almaz ve birçok kişi, mağdur olurdu. Ancak getirilen birçok düzenleme sayesinde artık kısa mesafe için de taksi hizmeti bulunmaktadır.

Firmamız Mersin Mezitli taksi imkanlarıyla ister uzun ister kısa mesafe olsun, gitmek istediğiniz her yere güvenilir şekilde ulaşma olanağına sahipsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamızda, taksi şoförlerimiz, konusunda uzman şoförlerdir. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile her zaman hızlı, kolay ve konforlu hizmet vermeye çalışan firmamıza her zaman ulaşma olanağına sahipsiniz.

Mersin’de Hangi Yerlere Taksi Hizmeti Bulunur?

Tatil amaçlı Mersin iline gelen her insan, ziyaret edilecek yerlere taksi hizmeti alabilir. Mersin’de sadece Mezitli’ye taksi hizmeti yoktur. Mersin Mezitli taksi ile hizmetlerimizin geçerli olduğu yerler arasında;

 • Viranşehir
 • Çiftlikköy
 • Tömük
 • Tece
 • Kızkalesi
 • Adana
 • Mersin çevresindeki diğer yerler

Mersin ve çevresine yapılacak taksi seyahatlerinizde firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde konforlu ve güvenli seyahat olanağı bulursunuz. Küçük çocuklu ve kalabalık müşterilerimiz için bebek koltuğu ve daha büyük taksi araçlarımızla yolculuk yapabilirsiniz.

Havaalanı Transferleri için Transfer Hizmetleri var mı?

Mersin ve çevresi, doğal güzellikleri, kültürel yapılarıyla, turistlere açık bir bölgedir. Tren garı, otobüs garı ve havaalanı transferlerinde beklemeden, rahat bir yolculuk için taksi imkanlarını kullanabilirsiniz.

Uçaktan indiğinizde, valizlerinizle mağdur olmadan, kalacağınız otele, pansiyona ya da gitmek istediğiniz bölgeye Mersin Mezitli taksi olanaklarıyla güvenilir ve hızlı şekilde gidebilirsiniz.

Havaalanından istediğiniz yere transfer hizmetlerini alırken, yol boyunca müzik dinleyebilir, günlük gazete ve dergileri karıştırabilir, internette sörf yapabilir ya da yol güzergahı üzerindeki yerleri seyredebilirsiniz.

Taksi Hizmetlerimiz İçinde Neler Bulunmaktadır?

Taksi ulaşım aracı ile Mersin içinde ve şehir dışına yapacağınız yolculuklarınızda Mersin Mezitli taksi hizmetlerini kullanabilirsiniz. Taksi hizmetlerimiz içinde birçok özellikler bulunmaktadır. Amacımız, müşteri memnuniyetini kazanmak yanında, yolcularımızın güvenliğini, rahatını ve konforunu sağlamaktır.

 • 7/24 hizmet alma güvencesi
 • Şehir içi ve şehir dışına çıkma hizmeti
 • Araçlarda klima
 • Araçların tamamında bakım ve periyodik kontrol bulunmaktadır.
 • Çocuk koltuğu, gazete, internet hizmeti
 • Şoförlerimiz, güler yüzlü, donanımlı ve tecrübeli şoförlerdir.

Mezitli Taksi Güvenilir midir?

Ulaşım konusunda uzun mesafe ya da kısa mesafede, daha kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır. Kaliteli hizmetin yanında her insan, güvenli şekilde yolculuk etmek ister. Güvenliğin yanı sıra, konforun ve rahatın da en üst seviyede olduğu Mersin Mezitli taksi ile günün her saatinde istediğiniz yere gitme olanağını bulabilirsiniz.

Mersin ili ve çevresine yolculuk etmek isteyen herkes, güvenilir, konforlu, rahat ve en kolay ulaşım aracı olan taksi hizmetlerini tercih edebilir. Otobüs, minibüs ve dolmuşların sıkışıklığından bıkan, trafik yoğunluğunu uzun süre çekmek istemeyenler taksi hizmetlerimizi kullanabilirler.

Firmamız, trafiğin yoğunlaştığı zamanlarda, en kestirme yolları bildiklerinden, yolcularımız, trafik sıkışıklığından etkilenmeden, gitmek istedikleri her yere rahatlıkla ulaşabilirler.

Gözünüz arkada kalmadan, sevdiklerinizi taksi hizmetlerimizden yararlandırabilirsiniz. Güvenilir, hoşgörülü, güler yüzlü personelimiz, çağrı merkezimizden taksi talebiniz bulunduğunda en fazla 5-6 dakika içinde bulunduğunuz yere gelerek sizi alır ve gitmek istediğiniz noktaya götürür. Daha güvenli, daha konforlu ve rahat seyahat etmek için firmamızı tercih ederek, gönül rahatlığı içinde istediğiniz yere gidebilirsiniz.