Mersin Pet taksi 0538 396 11 11
    11/30/2019
Mersin Pet taksi 0538 396 11 11

Mersin Pet Taksi

Mersin’in en gözde taksilerinden biri olan Mersin Pet Taksi kalite ve güvenirlikle müşterilerin kalbini çalmayı başardı. Sunduğu kaliteli hizmet ve güvenilir yolculukla Mersin’de taksinin aranan ismi oldu. Taksiyi kullanan kimseyi memnuniyetsiz bırakmadı. Taksiden çok yol arkadaşı oldu. Hem kalite hem de fiyat uygunluğu açısından müşteriyle kurduğu iletişim daima sağlam ve güvenilir oldu. 7/24 hizmet veren taksi müşterisini yarı yolda bırakmadan kesintisiz bir hizmetle daima yanlarında olmayı başardı. Verdiği bu titiz hizmet karşısında müşterilerin sevgisini ve memnuniyetini kazandı. Takside sağladığı imkanlarla yolcularına kendilerini özel hissetmelerini sağlayarak, her zaman güleryüzlü bir hizmet sundu.

Online Taksi

Mersin Pet Taksi web sitesi üzerinden de yolcuyla iletişime geçebilen bir oluşumdur. Ezberleri bozan bu taksi online olarak da yolcularını bulunduğu yerden alarak gideceği yere bırakmaktadır. Web sitesi üzerinden gideceğiniz yeri ve bulunduğunuz yeri seçerek tarifeyi öğrenebilir, taksimizle irtibata geçebilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olan taksi müşterisiyle daima iletişimde olan ve asla yarı yolda bırakmayan bir hizmet sunmaktadır. Taksimiz bünyesinde çalışan deneyimli taksicilerimiz daima güvenilir ve güler yüzlüdür. Takside en önemli husus karşılıklı güvendir. Bu ilkeyle hareket eden Mersin  Pet Taksi bugüne kadar müşterisinin güvenini hiç kırmamıştır. Kusursuz bir hizmet için daima kendini geliştiren ve yenileştiren taksi sektör içerisindeki en iyilerdendir.

Arabalar

Kesintisiz, hızlı ve güvenli bir hizmet verebilmek için seçilen arabalar çok sağlam ve kalitelidir. Yolculuğunuzu hem kaliteli hem de rahat bir şekilde sürdürebilmeniz için özel olarak seçilmiştir. Mersin Taksi içerisinde dört çeşit taksi bulunmaktadır: Standart, Vip Taksi, Geniş Araçlar ve Özel Araçlar. Size konforlu bir hizmet sunabilmek için dört tip taksiyle çalışılmaktadır. Bu dört tip içerisinden kendinize en uygun olanını seçerek yolcuğunuzu onunla yapabilme özgürlüğünüz mevcuttur. Dört arabanın fiyatlandırması ayrıdır. Dilediğiniz taksinin fiyatını online web sitesinden, telefon numaramızı arayarak ya da whatsapp yoluyla öğrenebilirsiniz. Standart Taksi genellikle şehir içi yolcu alımlarında kullanılmaktadır. Vip taksi de standart taksi gibi genellikle Mersin içerisinde verilen yolculuk hizmeti için kullanılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda Geniş Araçlar da talep edebilir onunla da yolculuk edebilirsiniz. Özel araçlar ise genellikle şehir dışı yolculuklarında kullanılır. Mersin’den Adana Havaalanına giderken vs. bu aracı kullanabilirsiniz.

Hizmetler

Geniş lokasyonu sayesinde yolcularını nerede olursa olsun alan ve dilediği yere bırakan Mersin Pet Taksi araç içi verdiği hizmetlerle de müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Araçta sağladığı wi-fi, gazete, Tv, sıcak ve soğuk içecek ve kredi kartıyla ödeme seçenekleriyle müşterilerden tam not alıyor. Birçok taksiden bu imkanlarıyla ayrılan taksi verdiği kaliteli hizmet sayesinde rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Son derece güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan Mersin Pet Taksi Mersin’in en gözde taksilerinden biri olarak ismini kazıyor.

Tarifeler

Bu taksi verdiği hizmet düşünüldüğünde gayet uygun bir fiyatlandırmaya sahip. Taksideki araba çeşitlerine göre tarife de değişmekte. Standart taksi ve özel taksi arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Fiyatlandırma hakkında bilgiyi arayıp sorarak, web sitesi üzerinden ya da whatsapp üzerinden öğrenebilirsiniz. Aklınıza yatmazsa kullanmama şansını da size bırakıyoruz. Dilerseniz kredi kartıyla ödeme seçeneği de mevcut. Birçok takside bulunmayan bu özellik Mersin Pet Taksi’yi seçmeniz için bir başka sebep olabilir. Nakit para taşımayı sevmiyorsanız ya da yanınızda sadece kredi kartınız varsa para çekmekle uğraşmadan taksiye binebilir, borcunuzu kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Mersin Pet Taksi her türlü ihtiyacı gözeterek müşterisini asla mağdur etmiyor.