Mersin Taksi Ara 0538 396 11 11
    1/24/2021
Mersin Taksi Ara 0538 396 11 11

Taksi Ara

Mersin ve çevresinde yıllardır hizmet vermekte olan Mersin Taksi ile bölgede ve şehir içinde rahat ve konforlu bir seyahat yapmak çok kolay. Oldukça kaliteli ve konforlu araçlarımızla ve güler yüzlü, nitelikli, alanında deneyimli kadromuzla yıllardır bölgede güvenilir bir taksi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir şoför ağımızdan oluşan ekibimizle şehir içi, şehir dışı, havaalanı taşımacılığı ve hatta personel ve öğrenci taşımacılığı yapan firmamız Mersin’in her bölgesinde hizmet vermektedir.

Bize Ulaşmak Çok Kolay

Mersin Taksi olarak kentin hemen her bölgesinde hizmet veren araç ve ekibimizle birlikte kentin ulaşım imkanlarını artırma konusunda büyük bir işlevi karşılamaktayız. Müşterilerimiz bize ulaşmak için taksi ara 0538 396 11 11  uygulaması ile ya da duraklarımıza ait telefon numaralarını ve whatsapp destek hattını kullanmaları yeterlidir. Taksi ara ya da diğer yöntemlerle bize ulaşan yolcularımızın adreslerine en fazla 5 dakika içerisinde ulaşarak onların istedikleri bölgeye ulaşmalarını sağlamaktayız.

Siz ve Sevdiklerinizin Güvenliği Önceliğimizdir

Toplu taşıma alanındaki kısıtlar, yoğun trafik, acil durumlar ya da kötü hava koşulları nedeniyle taksicilik hizmeti önemi hiç kaybolmayan hizmet alanlarından birisini teşkil etmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız her geçen gün daha fazla alanda ve daha fazla yolcuya hizmet vermektedir. Ancak artan taksi hizmeti ihtiyacı doğrultusunda ne yazık ki bu alanda gerekli özeni ve itinayı göstermeyen kişiler de bu hizmet vermektedirler. Fakat Mersin Taksi olarak ilk önceliğimiz sizin ve sevdiklerinizin güvenliğidir. Bu doğrultuda tüm araçlarımız gerekli bakım ve muayenelerden geçmiş, hijyen bakımları periyodik olarak yerine getirilmiş, tüm sigorta ve kaskoları yapılmış, son derece güvenli, kaliteli ve aynı zamanda konforlu araçlardır. Ekibimizde yer alabilmek ise ayrı bir sorumluluk gerektirdiği için bu alanda kendisini ispatlamış profesyonel bir şoför ekibinden oluşmaktadır.

Siz de kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini ve konforun sağlamak adına taksi hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda Mersin Taksi taksi ara uygulamasından yararlanarak güvenli ve kaliteli bir taksi hizmeti alabilirsiniz.

Özgürce Seyahat

Günümüzde birçok yerli ya da yabancı turist seyahatlerinde bireysel araçları ya da farklı toplu ulaşım araçları yerine gelmiş oldukları kentteki taksi hizmetlerini tercih etmektedirler. Hem bilmedikleri bir yerde olmanın dezavantajlarını yaşamamak için hem de özgürce seyahate edip park yeri, trafik gibi kargaşaların içine girmemek için en doğru kararlardan birisi gerçekten taksi hizmetlerinden yararlanmaktır. Bu konuda siz de Mersin Taksi taksi ara uygulaması ile bulunduğunuz ve seyahat ettiğiniz herhangi bir lokasyondan bize ulaşarak dilediğiniz her yere özgürce seyahat edebilirsiniz.

Mersin’e Gelmeden Aracınız Gelsin

Mersin’e uçakla gelmeyi düşündüğünüz seyahatlerinizde uçağınız Mersin’e en yakın havalimanı olan Adana Havalimanına iniş yapacaktır. Adana’dan Mersin’e ise HAVAŞ araçları ile belirli saatlerde yolculuk yapabilirsiniz. Ancak hiç beklemeden hemen uçaktan iner inmez Mersin’e gelebilmeniz Mersin Taksi taksi ara uygulaması ile mümkün. Bulunduğunuz yerden uçağınız kalkmadan bizi arayarak uçağınızın iniş saatini bildirerek daha siz havalimanından çıkmadan aracınız sizi bekliyor olacaktır.

7/24 Hizmet 7/24 Seyahat

Her ne kadar toplu ulaşım araçları gece belirli saatlere kadar çalışsa da siz kendinizi engellemek zorunda değilsiniz. Haftanın her günü ve günün her saatinde dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yere Mersin Taksi ile ulaşabilmeniz mümkün. Mersin’in hangi bölgesinde olursanız olun size en yakın aracımız en fazla 5 dakika içerisinde vermiş olduğunuz adrese gelecektir. Böylelikle eğer seyahatteyseniz gezinizi özgürce gerçekleştirebilirsiniz. Ya da acil bir durumunuz varsa en kısa sürede ulaşmanız gereken yere güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.