Blog
Taşucu Taksi - 0538 396 11 11

Mersin Taşucu Taksi Güvenli yolculuklarınız için ideal taksi şubelerimizden biri olan Taşucu Taksi, konforlu ve güvenli yolculuklar için hizmetinizde. Hem ailenize hem de size iyi hizmet verebilmek için, son zam..

Devamı
Blog
Tömük Taksi - 0538 396 11 11

Mersin ve çevresinde taksi hizmeti arayanlar için Mersin Tömük taksi hizmetlerinden yararlanmaktadır. Akdeniz Bölgesi’nin güzide illerinden biri olan Mersin, gösterdiği gelişim yanında turistik yerleriy..

Devamı
Blog
Erdemli Kızkalesi Taksi

Kızkalesi Taksi Akdeniz Bölgesi’nin güzide yerlerinden biri olan Mersin’de, taksi ve rehberlik hizmetlerine ihtiyacınız olabilir. Mersin Kızkalesi taksi hizmetleri ile istediğiniz taksi ihtiyacını karşılayabilirsini..

Devamı
Blog
Susanoğlu Taksi

Mersin bilindiği üzere birçok güzelliği içinde barındırır. Bu tarz yerlerden biri de susanoğludur. Yaz aylarında bölgeye gelen tatilcilerle birlikte hareket kazanmaktadır. Mersin Susanoğlu taksi ile bölgede istedi..

Devamı
Blog
Erdemli Limonlu Taksi

Toplu taşıma araçlarının sınırlı saatlerde olması, kalabalık olması, istenildiği kadar hızlı ulaşım sağlayamaması gibi nedenler birçok kişiyi toplu taşımanın alternatifi olacak ulaşım seçeneklerine yönlendirmektedir. Anca..

Devamı
Blog
Erdemli Ayaş Taksi

Erdemli Ayaş semti tatilcilerin sürekli tercih ettiği bir yerdir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra Kız Kalesine yakın bir konumda bulunmaktadır. Hem Mersin’de yaşayan kişiler hem de Mersin’e tatile gelen kişiler bu..

Devamı
Blog
Erdemli Taksi

Mersin Erdemli Taksi 0538 396 11 11 Yılların tecrübesiyle çıktığımız bu yolculukta sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, yenilediğimiz taksi tarifelerimizle daha konforlu hizmet vermeyi hedefledik. Mersin Erdemli Taksi şu..

Devamı
Blog
Çeşmeli Taksi - 0538 396 11 11

Kısa veya uzun olması fark etmeksizin insanlar yapacakları yolculuklarda rahatlarına önem verdikleri için mersin çeşmeli taksi araçlarını son modellerden oluşturmaktadır. İnsanın temel ihtiyaçları arasında ul..

Devamı
Blog
Taksi Erdemli 0538 396 11 11

İnsanların temel ihtiyaçları arasında bulunan bir yerden bir yere ulaşımda, taksi hizmetleri en önemli yeri kaplamaktadır. Belirtilen noktadan istenilen bir noktaya ulaşmanın en kolay yolu taksilerdir. Mersin ve civar yerlere en gü..

Devamı