Mersin Tarsus Taksi
    8/21/2019
Mersin Tarsus Taksi

Adana ve Mersin arasında yer alan ve neredeyse insanlık tarihiyle yaşıt olan Tarsus aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Mersin ve Mersin bölgesine seyahat için gelen birçok kişi Tarsus’ta bulunan Aziz Paul Kuyusu, St. Paul Kilisesi, Tarsus Şelalesi, Yedi Uyurlar Mağarası, Kırk Kaşık Bedesteni, Kleopatra Kapısı, Roma Yolu ve Kilikya Zafer Takı gibi alanları da ziyaret etmek istemektedir. Bunların dışında daha birçok gezilecek ve görülecek yere sahip olan Tarsus geziniz için en konforlu ve en uygun yöntem olarak firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çünkü bu ziyaretler ve seyahatler esnasında kullanılabilecek olan en kolay ulaşım yöntemlerinden birisi taksi hizmetlerinden yararlanmaktır. Mersin Tarsus Taksi olarak tüm misafirlerimizin bölgede rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmelerini sağlamak adına tüm araçlarımız ve ekibimizle hizmet vermekteyiz.

En Yeni Model Araçlarımızla Kaliteli Ulaşım

Mersin Tarsus Taksi olarak en yeni model araçlarımızla kaliteli ve konforlu bir seyahat hizmeti sunmaktayız. Yılların tecrübesinin ve deneyiminin yanı sıra en hızlı ve en güvenli araç imkanlarımızı bir araya getirerek müşterilerimiz için konforlu ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Bu anlamda yalnız Tarsus değil diğer lokasyonlara da hizmet veren firmamız her ihtiyaç duyduğunuz zaman yanınızda.

7/24 Araç Temini

Mersin Tarsus Taksi araç ve personellerimiz 7 gün 24 saat boyunca ulaşım hizmeti vermektedir. Özellikle toplu taşımanın olmadığı saatlerde acil durumlarda ihtiyaç duyulan taksi hizmeti için bizi aramanız yeterli. Bizi aradıktan en geç 5 dakika sonra yanınızda olacak aracımız sizi en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmak istediğiniz yere götürecektir. Ulaşımda zaman sınırı gütmeyen firmamız gece gündüz demeden tüm saatlerde ve her koşulda müşterilerine hizmet vermektedir. Taksi hizmet almak için yalnızca bizi aramanız ya da internet sitemiz ve mobil uygulamamızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

En Uygun ve Güvenilir Hizmet

Mersin Tarsus Taksi hizmeti almak istenildiği takdirde yolcumuz araca bindikten sonra taksimetre açılmaktadır. Tüm araçlarımızın trafik sigorta, kasko sigorta ve yolcular için koltuk sigortaları yaptırılmış olup araçlarımız günlük periyodik bakımdan da geçmektedir. Periyodik bakımlar yalnızca teknik amaçlı olmayıp tüm araçların hijyenleri de sağlanmaktadır. Gideceğiniz yere en kısa yoldan, en uygun ücretle ve en güvenli şekilde ulaşmanın yolu Mersin Tarsus Taksi’den geçmektedir.        

Sizi Havaalanından Karşılayalım

Mersin’e ya da Tarsus’a gelmek isteyen ve uçakla seyahat eden yolcularımızı Adana Havalimanından karşılayabiliyoruz. Uçağa binmeden önce durağımızla yapacağınız görüşmede uçağınızın kaçta ineceğini bildirmeniz halinde sizi Adana Havalimanında bekliyor olacağız. Adana Havalimanından Mersin’e ya da Tarsus’a yapacağınız en uygun ve en konforlu yolculuk için sadece iniş saatinizi bildirmeniz yeterli.

Size En Yakın Taksi Durağı

Tarsus ve bölgesinde size en yakın ve en çabuk ulaşacak olan Mersin Tarsus Taksi ile zamanınızı daha etkin bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Taksi aramak ve yollarda beklemek yerine ya da toplu ulaşım ile saatlerce istediğiniz yere ulaşmayı beklemek yerine hemen firmamızı aramanız yeterlidir. Güler yüzlü ve deneyimli personelimizle, kaliteli ve konforlu araçlarımızda rahat ve huzurlu bir ulaşım sağlamak çok kolay. Kötü hava koşullarında da sizin yanınızda olan firmamız aşırı sıcak ya da aşırı yağmurlu zamanlarda yorulmadan ve yıpranmadan sizi gitmeniz gereken yere güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Her ihtiyaç duyduğunuzda, 7 gün 24 saat arayabileceğiniz numaralarımızla sizin ve sevdiklerinizin güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamaya devam etmekten gurur duyuyoruz.