Taksi Erdemli 0538 396 11 11
    21.04.2022
Taksi Erdemli 0538 396 11 11

İnsanların temel ihtiyaçları arasında bulunan bir yerden bir yere ulaşımda, taksi hizmetleri en önemli yeri kaplamaktadır. Belirtilen noktadan istenilen bir noktaya ulaşmanın en kolay yolu taksilerdir. Mersin ve civar yerlere en güvenilir ve kolay ulaşım için Mersin Erdemli taksi hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Konforu, rahatı, güvenilir ve profesyonel hizmeti ile istediğiniz noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin güvenliği, yol boyunca rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri için, 7/24 hizmet veren taksilerimiz, sizi istediğiniz noktadan alarak, belirtilen adrese, güvenli ve konforlu şekilde götürmektedir.

Mersin Erdemli Uzun Mesafe Taksi Hizmeti Nasıldır?

Yıllardır, müşterilerini bulundukları noktadan istedikleri noktaya ulaştırmak için kolay ve güvenilir taksi hizmeti veren firmamız, Mersin uzun mesafe taksi hizmeti ile de müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Mersin’de özellikle havaalanı, yat limanı, tren garı, otobüs garı gibi seyahat araçlarının bulunduğu yerlere en güvenilir şekilde gitmek isteyen müşterilerimiz, Mersin Erdemli taksi farkını yaşayabilirler.

  • Taksi çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek bulunduğunuz yere taksi çağırabilirsiniz.
  • Gitmek istediğiniz yere, güvenilir ve konforlu bir şekilde rahat bir yolculuk yaparsınız.
  • Güler yüzlü personelimiz sizi, hızlı bir şekilde değil ama güvenilir ve kestirme yollardan istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır.
  • Uzun mesafe taksi hizmetlerimiz ile yol hem rahat hem de eğlenceli şekilde geçer.
  • Taksilerimizde isterseniz gazete okuyabilir, arzu edilirse müzik dinleyebilir ya da yolda ilerlerken Mersin’in güzelliklerini keşfetme imkânı bulabilirsiniz.

Mersin uzun mesafe taksi hizmetleri için yaklaşık 1-2 saat öncesinden haber vererek, uygun araçlarımızın yönlendirmesinin yapılmasını talep edebilirsiniz. Böylece, size en uygun araç, istediğiniz saatte kapınızda olur ve uzun mesafe taksi hizmeti ile istenilen noktaya en güvenli şekilde gidilir.

Taksi Araç Özellikleri Nelerdir?

Mersin’de bir taksiye ihtiyacınız olduğunda telefon numaralarımızdan bize ulaşarak, en güvenilir ve konforlu şekilde seyahat etme olanağı bulabilirsiniz. Mersin Erdemli taksi araçlarımızda bulunan günlük gazeteler ile yol boyunca gazete okuyabilir, wifi hizmeti ile sosyal medyayı takip edebilirsiniz.

İsterseniz yol boyunca şoförümüzden Mersin hakkında bilgi alabilir, dilerseniz yolu en eğlenceli şekilde müzik dinleyerek kat edebilirsiniz. Müşterilerimizin isteklerine göre hareket eden şoförlerimiz, sizi dilediğiniz noktadan alarak istediğiniz noktaya güvenilir şekilde götürmektedir.

Taksilerimizde gerekli olduğunda bebek koltuğu da bulunmaktadır. Çocuklu ya da bebekli yolcularımız için araçlarımızda çocuk kilidi gibi güvenlik önlemlerimiz mevcuttur. Araçlarımızın, periyodik olarak bakımları ve kontrolleri yapılmaktadır. Şoförlerimiz, gerekli tüm belgelere sahiptir.

Mersin Erdemli Güvenilir Taksi Hizmetine Nasıl Ulaşılır?

Sadece Mersin’de değil, ülkemizin her yerinde güvenilir taksi bulmak oldukça önemlidir. Her müşterimizin güvenliği, rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri, temel ilkelerimiz arasındadır.

Mersin güvenilir taksi hizmetine ulaşmak için Mersin Erdemli taksi 0538 396 11 11 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Çeşmeli, Kargıpınarı, Tömük gibi mahallelere en güvenilir şekilde ulaşma imkânı bulabilirsiniz.

Mersin Erdemli Uzun Mesafe Taksi Hesaplaması Nasıl Yapılmaktadır?

Mersin uzun mesafe taksi hesaplaması, kilometre başına taksimetre açılış fiyatıyla hesaplanmaktadır. Mersin Erdemli taksi hizmetinden yararlanmak istediğinizde, istediğiniz yere gelen takside, taksimetre ilk araca bindiğinizde 5.00 TL birim fiyatından açılış yapılır.

Gidilecek kilometre sayısı ile taksimetre açılış fiyatı oranlarından hesaplanan taksi ücreti ile müşterilerimizden alınacak taksi ücreti bellidir. Bu yüzden, taksi fiyatlarımızda yükseltme, yanlışlık yapma ya da müşteriden fazla para alma gibi bir durum söz konusu değildir.

Firmamızın, güvenilir ve konforlu hizmetlerinden yararlanırken sadece hak edilen para üzerinden ücretlendirme yapılır. Uzun mesafe ya da kısa mesafe fark etmeden, istenilen noktaya ulaştığınızda, taksimetre ne ücret gösteriyorsa o ücreti ödersiniz.