Mersin Taksi

Mersin Taksi Ücreti Hesaplama MotoruYada Taksi Ücreti Hesaplama Linkine tıklayarak hesaplama yapabilirsiniz.

Mersin Taksi Ücreti Hesaplama

Mersin Taksi Hizmeti,7 gün 24 Saat Hizmetinizdedir.. Klimalı ve Konforlu Taksi Araçlarımız sizlere güvenli ve konforlü bir hizmet sunmak için varız... Mersin Taksi olarak Yenişehir Taksi, Mezitli Taksi, Toroslar Taksi, Akdeniz Taksi, Kazanlı Taksi, Karaduvar Taksi ,Tece Taksi, Çeşmeli Taksi, Kargıpınarı Taksi, Tömük Taksi, Erdemli Taksi, Limonlu Taksi, Ayaş Taksi, Kızkalesi Taksi, Narlıkuyu Taksi bölgelerinde hizmet vermekteyiz... Taksilerimiz telefonla çağırdığınız her yere en geç 5 dakikada gelebilir.. tüm lokasyonlarda araçlarımız mevcuttur.Taksi Ücreti Hesaplama (Taksimetre Hesaplama)

Taksi ile ulaşım alternatifi özellikle şehir içi ulaşımda gittikçe daha da yaygınlaşan ve tercih edilen bir ulaşım yöntemidir. Eğer araba kullanma imkanı yoksa ve toplu taşıma ile uğraşmak istenilmiyorsa taksi ile hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım ihtiyacı karşılanabilmektedir. Üstelik günümüzde artan araç sayısı ile oldukça sıkıntılı bir hale dönüşen trafik ve otopark sorununu da eklersek taksi alternatifi ile ulaşım ihtiyacının karşılanması çok daha rahat ve konforlu olmaktadır. Ancak şehirden şehir değişebilen taksi ücretleri ve artan taksicilik faaliyetleri dolayısıyla güvenilir ve nezih bir taksi hizmeti alma isteği de yolcuların en büyük isteklerinden birisini oluşturmaktadır. Bu anlamda yıllardır kaliteli araç filosu ve nitelikli ekibi ile Mersin Taksi tüm bu ihtiyaçlara karşılık verebilmektedir. Mersin ilinin birçok noktasında hizmet veren Mersin Taksi ile hayatınızı kolaylaştırabilir ve kolaylıkla ulaşımı sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden taksi ücreti hesaplama robotumuz ile bulunduğunuz il ve yapılacak yolculuğun mesafesini yazarak ne kadar bir ücret ile karşılaşacağınızı belirleyebilirsiniz.

Taksimetre Nedir?

Rastgele karşılaştığınız bir taksi hizmeti esnasında taksi şoförüne olan güven oldukça önemlidir. Bu anlamda yolculara en çok güven sağlayan ve taksi ücreti hesaplama işlevini yerine getiren araç taksimetredir. Pekii taksimetre nedir ve nasıl bir çalışma mekanizması vardır? Taksimetre adı verilen küçük kutular kısaca zaman ve mesafeyi ölçen aletlerdir. Alet gidilen yolun mesafesini ve gidiş süresini ölçtükten sonra bu verileri ücretin ödeneceği para birimine çevirmektedir. Ancak taksilerde ödenen ücretler şehirlere ve bölgelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Yani aynı kilometre yola karşılık bir bölgede başka bir bölgeye göre daha fazla ya da daha az ücret ödenebilir.

Taksi Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Belli bir ücret karşılığında yolcu taşıyan ve taksimetre ile çalışan araçlar olan taksiler her ilde o ile özel bir tarife ile yolcu taşımaktadırlar. Bu tarife genel olarak kilometre başına işleyen ücret ile belirlenir. Seyahatin başlamış olduğu ilin tarifesine uygun olarak ilk açılış ve kilometre başına düşen ücret belirlenir. Ardından bu tarife kullanılarak gidilen mesafe için ödenmesi gereken ücret hesaplanır. Kısaca söylemek gerekirse taksimetre hesaplama esnasında göz önüne alınan parametreler; açılış fiyatı, yolculuk süresi ve mesafe bilgileridir.

Köprü ve Otoyol Ücretleri

Taksi ücreti hesaplama işlemi içerisinde eğer seyahat edilen güzergahta paralı otoyol ya da köprü geçiliyorsa, buralarda ödenen geçiş bedelleri de taksimetre hesaplama sonucunda çıkacak olan tutara eklenmektedir.

7/24 Ulaşılabilir Taksi

Özellikle bölgemizde gece 00.00 itibariyle toplu ulaşım imkanı bulunmamaktadır. Toplu ulaşım hizmetleri sabah 07.00’da başlayarak 00.00’da sona ermektedir Ancak ulaşım her an ve hatta her beklenmeyen anda bir ihtiyaç olabilmektedir. Bu anlamda Mersin Taksi ekibi ile kentin her lokasyonunda 7/24 taksi hizmeti vermekteyiz. Bünyemizdeki konforlu araçlar ve uzman, nitelikli şoförlerimizle dilediğiniz her saat dilediğiniz tüm lokasyonlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksilerimiz bizi aramanızdan itibaren en geç 5 dakika içerisinde bulunduğunuz yere erişim sağlayacaktır.

Neden Mersin Taksi?

Tüm Mersin bölgesinde hizmet veren firmamızdan faydalanmadan önce dilerseniz taksi ücreti hesaplama motorumuzu kullanarak ulaşmak istediğiniz lokasyon için oluşacak olan taksimetre ücretini önceden öğrenebilirsiniz. Taksimetre hesaplama konusundaki şeffaf politikamız ve işleyişimiz ile yıllardır yolcularımızın güvenini kazanarak kilometrelerce yol aldık. Bunun yanı sıra Mersin bölgesindeki geniş araç ağımız ve lokasyonumuz sayesinde aramalarınızın ardından en geç 5 dakika içerisinde bulunduğunu yerde olabiliriz. Alanında uzman ve nitelikli ekibimiz ile 7 gün 24 saat ulaşım taleplerinizi kaliteli ve konforlu bir şekilde yerine getiriyoruz. Kent içi ulaşımın yanı sıra Adana – Mersin Havaalanı transfer yolculuklarında da güvenli bir hizmet sunarak yanınızdayız. Dilerseniz standart şehir içi taksilerimizle, dilerseniz de VIP araçlarımızda bulunan Wi-Fi, gazete, sıcak ve soğuk içecek, kredi kartı ile ödeme gibi konforlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun taksimetre hesaplama ücretlerimizle, alanında yetkin, deneyimli ve uzman ekibimizle, her türlü bakımı ve sigortası yapılmış kaliteli ve ihtiyacınıza yönelik çeşitlilikte araçlarımızda ulaşım sorununuzu konfora dönüştürüyoruz. Mersin’in tüm noktalarında 7/24 saat sınırsız ve aralıksız taksi hizmetimiz için bize internet sitemizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Service
TÜM MERSİN BÖLGESİ

Geniş taksi ağımız ve bir çok lokasyonumuz sayesinde tek aramanızla hemen yanınızdayız.

Service
7/24 ONLİNE TAKSİ

Her zaman size hizmet vermek için profesyonel şöförlemizi herzaman yanınızda.

Service
HAVAALANI TRANSFER

Havaalanı Adana-Mersin Transferlerini güvenle yapacağınız bir hizmet sunuyoruz.

Service
VİP ARAÇLARLA

Araç için Wi-Fi, Gazete, Tv, Sıcak Soğuk içeceklerle ve Kredi Kartı ile Ödeme...

TAKSI FILOMUZ

HER TRANSFERE UYGUN TAKSI HIZMETLERI

Tariff

Standart

Standart Şehir içi Taksi araçalarımızla Hizmetinizdeyiz

MERSİN TAKSİ

Tariff

Vip Taksi

Vip Taksi Filomuzla Mersinde hizmetinizdeyiz

MERSİN TAKSİ

Tariff

Geniş Araçlar

İsteğiniz doğrultusunda geniş araçlarımız hizmetinizde

MERSİN TAKSİ

Tariff

Özel Araçlar

Özel Şehirdışı Transfer araçlarımızla Hizmetinizdeyiz

MERSİN TAKSİ


MERSİN TAKSİ

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN MEKTUPLAR

Mersin Taksi ekibine teşekkürediyorum nezaman arasam hemen hızlı birşekilde geliyorlar.

Fatma Gürsoylu
Client

Bu firmanın en sevdiğim yanı 7/24 saat aradığımda ulaşmam ve gönderilen şöförlerin gayet titiz itinalı bir şekilde taksiyi kullanması.

Ahmet Şanlıtürk
Client

Mersinde en iyi taksi hizmeti diyebilirim. Her açıdan çok memnunum tafsiye ederim.

Mustfa Kan
Client

Mersin taksi ailesine teşekkürediyorum cocuklarımı güvenle taksiye teslim edip okullarına bırakıyor ve alıyorlar.

Aylin Şartlı
Client

Güleryüzlü kadro ve kaliteli hizmet anlayışı ile mersin taksi ailesine teşekkürler.

Hakan Şartlan
Client

Canım Dostum bende bir yorum yazmak istedim bu kadar güzel bir hizmet verdiğin için seninle gurur duyuyorum.

Nihat Kalbur
Client