Taşucu Taksi - 0538 396 11 11
    1.07.2021
Taşucu Taksi - 0538 396 11 11

Mersin Taşucu Taksi

Güvenli yolculuklarınız için ideal taksi şubelerimizden biri olan Taşucu Taksi, konforlu ve güvenli yolculuklar için hizmetinizde. Hem ailenize hem de size iyi hizmet verebilmek için, son zamanlarda yurt dışında ve Türkiye’nin belirli yerlerinde olan taksi uygulamalarını hizmetimize açtık.

Taksilerimiz de bulunan hizmetlerimiz de sınır tanımayarak, güvenilir sürücülerimiz ve konforlu araçlarımızla yeniliğin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz. Kendinizi özel hissedeceğiniz, standart taksi, özel taksi ve vip taksi tarifelerimizle 7/24 güvenli ve konforlu hizmet sunuyoruz.

Araçlarımız da bulunan imkanlar, yolcularımızın gün içerisinde yaşadıkları stresten ve sıkıntıda uzaklaşabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Şehir içi trafik ve şehirdeki diğer sıkıntılı durumları da göz önünde bulundurarak, güvenli bir yolculuk geçirmenizi amaçlıyoruz. Vip ve Özel araçlarımızda bulunan imkanlardan faydalanabileceğiniz Mersin Taksi şubeleri olarak her zaman kaliteyi adresinize getiriyoruz.

  • Özel ve Vip araçlarımızdaki imkanlarımız
  • Wifi hizmeti
  • Sıcak ve soğuk içecek hizmeti
  • Televizyon hizmeti
  • Uzun yolculular için konforlu koltuklar
  • Araç içi kamera sistemleri

Tüm Mersin Bölgesine Vip Araç Hizmeti

Mersin’de ikamet eden yolcularımızın Taksi güvenliği konusunda çektikleri sıkıntılara son vermeyi hedefledik. Korsan taksi ve güvenilmez bazı taksi duraklarının aksine, kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Taşucu Taksi, sizlerin ve ailelerinizin güvenle arayabileceği şubelerimizdendir. 7/24 hizmet veren şubelerimiz Mersin içi yolculuk edecek yolcularımız içi Vip araçlarını tasarladı. Vip araçlarının ferah ve konforlu yapısı, kaliteli hizmet almak isteyenlerin adreslerinden biri.

Araçlarımızın son model araçlar olmasının yanı sıra, aynı zamanda klima özellikleri de bulunmakta. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan korunmanızı sağlayacak iç tasarımlarımız ve wifi hizmetimiz bütün yolcularımızın kalite standartlarında daha iyi hizmet verebilmek içindir. Bunların yanında sıcak ve soğuk içecek servislerimizin bulunduğu Batıkent taksi şubemiz, online ve telefonla ulaşabileceğiniz 7/24 yanınızda olan şubelerimizdir.

Özel Araçlarımızla Özel Anlarda Yanınızdayız

Tecrübeli sürücülerimiz ve kadromuzla Taksi hizmetinden yararlanmak isteyen yolcularımızın, Taşucu taksi durağı olarak istek ve arzularına önem verdik. Bu amaçla kurduğumuz Mersin taksi, ihtiyaç duyulduğunda ailenizden biriymiş gibi arayabileceğiniz araçlarımızdan olmuştur. Kısa zamanda adresten alıp, adrese teslim ettiğimiz yolcularımızın can ve mal güvenliği her zaman bize aittir. Özel araçlarımızla ihtiyacınız olan düğün, mezuniyet ve buna benzer birçok alanda yanınızda olmaya çalışıyoruz. Geniş araçlarımız uzun yolculuklar ve şehir dışı transferler için tasarlanmıştır. Havaalanına ve diğer şehir dışı lokasyonlara ulaşmak isteyen yolcularımıza araçlarımızdaki konfordan faydalanmalarını sağlıyoruz. Wifi hizmeti, sıcak soğuk içecek hizmeti ve televizyon hizmetiyle, uzun yolculuklarınızı sıkıcılıktan kurtarıyoruz.

Spor Araç Hizmetimiz

Taşucu Taksi Durağı olarak, yolcularımız için çeşit çeşit araç modellerimiz bulunmakta. İstediğiniz araç ve hizmetinden yararlana bileceğiniz son derece konforlu araçlarımız, nereden nereye gitmek istediğinize bağlı olarak seçebileceğiniz standarttadır. Olabildiğince seçenek ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak seçtiğimiz ve tasarladığımız araç modellerimiz iyi hizmet verebilmek için her zaman yanınızda. Spor araçlarımız gitmek istediğiniz özel mekanlar ve yerler için seçebileceğiniz tarifelerimizden biridir. Sadece size iyi hizmet verebilmek için başladığımız bu yolculukta, kısa zamanda sizi istediğiniz yere götürüyoruz.

7/24 hizmetinizde olan Taşucu Taksi şubemiz, profesyonel ekibiyle her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. İstediğiniz araç tarifesinden yararlanabileceğiniz mersin taksi şubelerimiz, şehir içi ve şehir dışı hizmetleriyle kapınızın önünde.

Mersin ve mersin dışı ihtiyacınız olan araçlar mersin taksi konforuyla bir telefon uzağınızda. Online iletişim hattımız ve telefonlarımızla nereye gitmek isterseniz yanınızdayız. Spor araçlarımız, vip araçlarımız ve özel araçlarımızla istediğiniz tarifeyle iyi hizmet için yolculuktayız.